Elitserie och SM
i samarbete med:

SVENSKA
CURLING
FÖRBUNDET

 
                Välkommen till Curlingkanalen - mer curling till folket!
 Bli medlemHem | Lägg till nyhet/insändare | Sök | Top 10  

Språk
Välj Språk för gränssnitt:

English Swedish

Innehåll
  · Hem
  · Aktuella tävlingar

  

  · Webb-TV
  · Shop
  · Resultatbörsen
  · CurlingManiacs
  · Arkiv
  · Om Curlingkanalen
  · Tipsa om oss
  · Dina inställningar
  · Länkar
  · Frågor & Svar
  · Feedback
  · Sök

 Curlingkanalen produceras av:


Vem är online?
Välkommen, Anonymous
Alias
Lösenord
(Registrera)
Medlemskap:
Senaste: CMcMillan
Nytt idag: 12
Nytt igår: 61
totalt: 51136

personer online:
gäster: 29
Medlemmar: 0
Total: 29

  
CurlingManiacs & Lunatics





Under säsongen 2005/2006 valde 402 personer att bli CurlingManiacs. Curlingkanalen tackar för det stöd och förtroende våra CurlingManiacs visat oss genom detta.


Precis som förra säsongen tar vi ödmjukast emot ditt stöd. Att bli CurlingManiac kostar fortfarande 200 kronor per år. Som Curlingmaniac visar du ditt stöd för Curlingkanalen.se och gör det möjligt för oss att fortsätta hårdbevaka svensk curling.

Klicka här för att registrera dig som CurlingManiac!



För dig som vill göra lite mer finns nu möjlighet att bli CurlingLunatic, det kostar 500 kr och du kommer erhålla en framtida numrerad produkt ur vår nystartade Shop. Dessutom kommer du få 10% rabatt på allt du handlar i shopen.

Klicka här för att registrera dig som CurlingLunatic!


CurlingTomtar

CurlingTomte No 1. Fredrik Carlsén, Sundsvall
CurlingTomte No 2. Dan Carlsén, Sundsvall

CurlingLunatics

CurlingLunatic No 1. Rickard Hallström, Östersund
CurlingLunatic No 2. Eva Mo Viktorsson, Skellefteå
CurlingLunatic No 3. Lotta Prytz, Härnösand
CurlingLunatic No 4. Stefan Persson, Skellefteå
CurlingLunatic No 5. Björn Lunding, Solna

CurlingLunatic No 6. Eric Carlsén, Sundsvall
CurlingLunatic No 7. Mia Lehander, Stocksund
CurlingLunatic No 8. Kerth Hedin, Karlstad
CurlingLunatic No 9. Urban Warberg, Sundsvall
CurlingLunatic No 10. Mikael Nerdal, Skellefteå

CurlingLunatic No 11. Ulf Nyström, Sidensjö
CurlingLunatic No 12. Johan Eriksson, Sveg
CurlingLunatic No 13. Ingrid Meldahl, Täby
CurlingLunatic No 14. Marianne Karlsson, Helsingborg
CurlingLunatic No 15. Marléne Kihlström, Härnösand

CurlingLunatic No 16. Elisabeth Rodebrand, Härnösand
CurlingLunatic No 17. Christina Carlsson, Falun
CurlingLunatic No 18. Lars Landelius, Skänninge
CurlingLunatic No 19. Gunilla Palmcrantz, Sundsvall
CurlingLunatic No 20. Eva Wennerström, Skellefteå

CurlingLunatic No 21. Anders Lindgren, Göteborg
CurlingLunatic No 22. Helene Frestadius, Stockholm
CurlingLunatic No 23. Torvald Spiik, Göteborg
CurlingLunatic No 24. Ann-Catrin Kjerr, Täby
CurlingLunatic No 25. Emil Marklund, Stockholm

CurlingLunatic No 26. Leif Lindström, Sveg
CurlingLunatic No 27. Alf Göransson, Sveg
CurlingLunatic No 28. Håkan Sundström, Hägersten
CurlingLunatic No 29. Rolf Skoglund, Hälledal
CurlingLunatic No 30. Kurt Eriksson, Skellefteå

CurlingLunatic No 31. Sigge Kamp, Härnösand
CurlingLunatic No 32. Kerstin Palmcrantz, Sundsvall
CurlingLunatic No 33. Ingemar Lindberg, Sundsvall
CurlingLunatic No 34. Peder Folke, Södertälje
CurlingLunatic No 35. Jennie Lavås, Sundsvall

CurlingLunatic No 36. Maria Carlsén, Sundsvall
CurlingLunatic No 37. Markus Kurki, Sveg
CurlingLunatic No 38. Janne Zetterlund, Örnsköldsvik
CurlingLunatic No 39. Sven Lindström, Sveg
CurlingLunatic No 40. Martin Persson, Södertälje

CurlingLunatic No 41. Åsa Bergström, Sveg
CurlingLunatic No 42. Dan Carlsén, Sundsvall
CurlingLunatic No 43. Örjan Leek, Härnösand
CurlingLunatic No 44. Jan Östlund, Järfälla
CurlingLunatic No 45. Maria Forsberg, Södertälje

CurlingLunatic No 46. Lennart Karlsson, Skellefteå
CurlingLunatic No 47. Albin Eriksson, Norrköping
CurlingLunatic No 48. Björn Lövstrand, Järfälla
CurlingLunatic No 49. Mats Embertsén, Stockholm
CurlingLunatic No 50. Peter Hillblom, Härnösand

CurlingLunatic No 51. Örjan Erixon, Örebro
CurlingLunatic No 52. Gittan Törn, Djursholm
CurlingLunatic No 53. Sylvia M Liljefors, Stockholm
CurlingLunatic No 54. Claes Ringborg, Vikbolandet
CurlingLunatic No 55. Björn Rudström, Härnösand

CurlingLunatic No 56. Team Y-Buss, Sundbyberg
CurlingLunatic No 57. Håkan Rudström, Uppsala
CurlingLunatic No 58. Johan Spiik, Askim
CurlingLunatic No 59. Bo Lehander, Stocksund
CurlingLunatic No 60. Björn Lundman, Lindansarna, Uppsala

CurlingLunatic No 61. Team Y-buss, Sundbyberg
CurlingLunatic No 62. Jon Melin, Härnösand
CurlingLunatic No 63. Daniel Ericsson, Sveg, Härnösand
CurlingLunatic No 64. Daniel Prytz, Härnösand
CurlingLunatic No 65. Helena Lingham, Täby

CurlingLunatic No 66. Per Näsman, Sollentuna
CurlingLunatic No 67. Josefine Lehander, Stocksund
CurlingLunatic No 68. Ecko Bergman, Sveg
CurlingLunatic No 69. Per Noréen, Gävle
CurlingLunatic No 70. Leif Gullgren Linköping

CurlingLunatic No 71. Curlingbörsen, Göteborg
CurlingLunatic No 72. Lena Jaktlund, Ljusdal
CurlingLunatic No 73. Helene Frestadius, Stockholm
CurlingLunatic No 74. Åsa Linderholm, Ronneby
CurlingLunatic No 75. SYSteam Håkan Pålsson, Skellefteå

CurlingLunatic No 76. Hundanalyser i Värmland, Eric Branteby
CurlingLunatic No 77. Ola Kindlund, Ilsbo
CurlingLunatic No 78. Tomas Skagersten, Stockholm
CurlingLunatic No 79. KG Pettersson, Linköping
CurlingLunatic No 80. Roger Thörnfeldt, Norrköping

CurlingLunatic No 81. Pelle Sjöström, Skellefteå
CurlingLunatic No 82. Helena Klange, Stockholm
CurlingLunatic No 83. Paul Trulsen, Norge
CurlingLunatic No 84. Johan Hedin, Stockholm
CurlingLunatic No 85. Ingrid Thulin, Örebro

CurlingLunatic No 86. Johanna Bruce, Stockholm
CurlingLunatic No 87. Per Mårtensson, Östersund
CurlingLunatic No 88. Mimmi Forslund, Östersund
CurlingLunatic No 89. Elisabeth Persson, Umeå
CurlingLunatic No 90. Peter Wedar, Bromma

CurlingLunatic No 91. Gert Précenth, Mjölby
CurlingLunatic No 92. Klas Nerman, Karlstad
CurlingLunatic No 93. Lennart Johansson, Falkenberg
CurlingLunatic No 94. Brittmarie Johansson, Gävle
CurlingLunatic No 95. Jane Östby, Upplands Väsby

CurlingLunatic No 96. Peter Marklund, Skellefteå
CurlingLunatic No 97. Margaretha Sigfridsson, Sundsvall
CurlingLunatic No 98. Gunilla Edlund, Norrköping
CurlingLunatic No 99. Mikael Hallgren, Norrköping
CurlingLunatic No 100.Oscar Sjöström, Skellefteå

CurlingLunatic No 101. Peter Eriksson, Malung
CurlingLunatic No 102. Thomas Ellqvist, Kvissleby
CurlingLunatic No 103. Daniela Svantesson, Östersund
CurlingLunatic No 104. Alexander Nordgren, Göteborg

CurlingManiacs

CurlingManiac No 1. Bert Andersson, Uppsala
CurlingManiac No 2. Sebastian Kraupp, Karlstad
CurlingManiac No 3. Henrik Edlund, Stockholm
CurlingManiac No 4. Sven robert Olsson, Sveg
CurlingManiac No 5. Anders Westerberg, Stockholm

CurlingManiac No 6. Everysport, Nils-Gunnar Svanteson, Vårgårda
CurlingManiac No 7. Stig Sewik, Karlstad
CurlingManiac No 8. Börje Edin, Sidensjö
CurlingManiac No 9. Sven Robert Olsson, Sveg
CurlingManiac No 10. Kenneth Lindström, Lit

CurlingManiac No 11. Kenneth Lindström, Lit
CurlingManiac No 12. Kenneth Lindström, Lit
CurlingManiac No 13. Kenneth Lindström, Lit
CurlingManiac No 14. Kenneth Lindström, Lit
CurlingManiac No 15. Kenneth Lindström, Lit

CurlingManiac No 16. Kenneth Lindström, Lit
CurlingManiac No 17. Elin Mårtensson, Östersund
CurlingManiac No 18. Maria Söderkvist, Sollentuna
CurlingManiac No 19. Johan Eriksson, Sveg
CurlingManiac No 20. Anita Nerdal, Skellefteå

CurlingManiac No 21. Johan Eriksson, Sveg
CurlingManiac No 22. Jan Lundblad, Leksand
CurlingManiac No 23. Anita Lennartsson, Karlstad
CurlingManiac No 24. Annika Sjöström, Skellefteå
CurlingManiac No 25. Bitte Östlund, Karlstad

CurlingManiac No 26. ELT Instrumentutveckling, Stockholm
CurlingManiac No 27. Jonatan Nerdal, Skellefteå
CurlingManiac No 28. Carina Olofsson, Norsborg
CurlingManiac No 29. Mikael Thuresson, Vellinge
CurlingManiac No 30. Connie Östlund, Karlstad

CurlingManiac No 31. Anna Wedin, Spånga
CurlingManiac No 32. Kenneth Näslund, Härnösand
CurlingManiac No 33. Bengt Lindquist, Nässjö
CurlingManiac No 34. Joakim Carlsson, Tällberg
CurlingManiac No 35. Pelle Wikingsson, Järfälla

CurlingManiac No 36. Granit CK, Gävle
CurlingManiac No 37. Barbro Munther, Ljusdal
CurlingManiac No 38. Ola Lindgren, Skellefteå
CurlingManiac No 39. Björn Sidén, Härnösand
CurlingManiac No 40. Per Eklund, Jönköping

CurlingManiac No 42. Per Kaijser Sax, Härnösand
CurlingManiac No 43. Ewa Linderholm, Växjö
CurlingManiac No 44. Anna Berneland, Uddevalla
CurlingManiac No 45. Ulf Björnson, Göteborg

CurlingManiac No 46. Olle Håkansson, Sundsvall
CurlingManiac No 47. Eva-Lott Lässker, Skärholmen
CurlingManiac No 48. Johan Hedin, Stockholm
CurlingManiac No 49. Elisabeth Norredahl, Frösön
CurlingManiac No 50. Hedvig Kamp, Västra Frölund

CurlingManiac No 51. Sven-Erik Jönsson, Ljusdal
CurlingManiac No 52. Camilla Rönnberg, Stockholm
CurlingManiac No 53. Ulf Wallin, Härnösand
CurlingManiac No 54. Stig Høiberg, Oppdal, Norge
CurlingManiac No 55. Henry Jonasson, Sveg

CurlingManiac No 56. Helene Frestadius, Stockholm
CurlingManiac No 57. Torbjörn Westman, Härnösand
CurlingManiac No 58. Stefan Åkesson, Sundsvall
CurlingManiac No 59. Hundanalyser, Vålberg
CurlingManiac No 60. Björn Lundman, Lindansarna, Uppsala

CurlingManiac No 61. Håkan Rudström, Uppsala
CurlingManiac No 62. Peter Wedar, Bromma
CurlingManiac No 63. Kristian Ivarson, Sundsvall
CurlingManiac No 64. Bertil Löfgren, Stockholm
CurlingManiac No 65. Emilie Pettersson, Örnsköldsvik

CurlingManiac No 66. Jörgen Granberg, Örnsköldsvik
CurlingManiac No 67. Mats Wranå, Vällingby
CurlingManiac No 68. Stefan Larsson, Sundsvall
CurlingManiac No 69. Maria Bengtsson, Östersund
CurlingManiac No 70. Sören Engholm, Viken

CurlingManiac No 71. Björn Jonsson, Lidingö
CurlingManiac No 72. P-O Egli, Teckomatorp
CurlingManiac No 73. Stefan Frykstedt, Malung
CurlingManiac No 74. Monica Westman, Härnösand
CurlingManiac No 75. Mikaela Lindström, Sveg

CurlingManiac No 76. Per Edfeldt, Göteborg
CurlingManiac No 77. Thomas Andersson, Gävle
CurlingManiac No 78. Ki Gennermark, Jönköping
CurlingManiac No 79. Margaretha Halvarsson, Sveg
CurlingManiac No 80. Lisa Westman, Härnösand

CurlingManiac No 81. Isabell Andersson, Sveg
CurlingManiac No 82. Maria Prytz, Härnösand
CurlingManiac No 83. Rosalie Egli, Stockholm
CurlingManiac No 84. Hans "1/2varvarn" Nyman, Leksand
CurlingManiac No 85. Marie Henriksson, Karlstad

CurlingManiac No 86. Jenny Hammarström, Luleå
CurlingManiac No 87. Maria Wennerström, Skellefteå
CurlingManiac No 88. Ditte Karlsson, Helsingborg
CurlingManiac No 89. Magnus Rudström, Härnösand
CurlingManiac No 90. Paulina Stein, Stockholm

CurlingManiac No 91. Ulrika Aspegren, Gävle
CurlingManiac No 92. Stina Viktorsson, Skellefteå
CurlingManiac No 93. Anders Lindahl, Östersund
CurlingManiac No 94. Anna-Karin Hasselborg, Härnösand
CurlingManiac No 95. Cathrine Lindahl, Östersund

CurlingManiac No 96. Anders Björgum, Norge
CurlingManiac No 97. Karin Rudström, Härnösand
CurlingManiac No 98. Mia Boman, Stockholm
CurlingManiac No 99. Roland Karlsson, Umeå
CurlingManiac No 100. Ann-Christin Edlert, Uppsala

CurlingManiac No 101. Eva-Lena Burwall, Skellefteå
CurlingManiac No 102. Erik Westling, Sveg
CurlingManiac No 103. Laila Westling, Sveg
CurlingManiac No 104. Elina Backman, Sveg
CurlingManiac No 105. Emma Hansson, Sveg

CurlingManiac No 106. Lena Ljungdahl, Laxå
CurlingManiac No 107. Björn Wallgren, Härnösand
CurlingManiac No 108. Mats Ohlsson, Malung
CurlingManiac No 109. Fredrik Olsson, Mariestad
CurlingManiac No 110. Christina Bertrup, Sundsvall

CurlingManiac No 111. Mikael Norberg
CurlingManiac No 112. Börje Kurki, Sveg
CurlingManiac No 113. Sonja Edin, Sollefteå
CurlingManiac No 114. Christoffer Carlsson, Södertälje
CurlingManiac No 115. Catharina Jonsson, Karlstad

CurlingManiac No 116. Ylva Fels, Sala
CurlingManiac No 117. Stefan Englund, Söderköping
CurlingManiac No 118. Andreas Lindström, Lit
CurlingManiac No 119. Tord Bergström, Sveg
CurlingManiac No 120. Anna Nordgren, Göteborg

CurlingManiac No 121. Magnus Ekdahl, Karlstad
CurlingManiac No 122. Axel Rosander, Norrköping
CurlingManiac No 123. Per Rosander, Norrköping
CurlingManiac No 124. Malin Florentzson, Göteborg
CurlingManiac No 125. Johan Lindström, Lit

CurlingManiac No 126. Curt Zetterquist, Karlstad
CurlingManiac No 127. Fredrik Julius, Solna
CurlingManiac No 128. Tomas Karlsson, Nykvarn
CurlingManiac No 129. Lena Allberg, Sundsvall
CurlingManiac No 130. Marianne Leek, Sundsvall

CurlingManiac No 131. Arne Kaijser, Stockholm
CurlingManiac No 132. Eva-Lena Karlsson, Falun
CurlingManiac No 133. Cissi Östlund, Karlstad
CurlingManiac No 134. Liselotte Gjersvold, Enhörna
CurlingManiac No 135. Birger Leek, Härnösand

CurlingManiac No 136. Stefan Nyström, Sidensjö
CurlingManiac No 137. Conny Kihlström, Gävle
CurlingManiac No 138. Södertälje Curlingklubb
CurlingManiac No 139. Christina Jörnlind Lillhärdal
CurlingManiac No 140. Stefan Lund, Upplands Väsby

CurlingManiac No 141. Kjell-Ivar Mårtensson, Bredbyn
CurlingManiac No 142. Nisse Lundahl, Malmö
CurlingManiac No 143. Emma Berg, Östersund
CurlingManiac No 144. Emil Nordkvist, Kvissleby
CurlingManiac No 145. Håkan Pettersson, Södertälje

CurlingManiac No 146. Ulf Jonsson, Härnösand
CurlingManiac No 147. Thomas Andersson, Järfälla
CurlingManiac No 148. Leif Gullgren, Linköping
CurlingManiac No 149. Lars-Åke "Låa" Andersson, Örnsköldsvik
CurlingManiac No 150. Leif Kihlström, Solna

CurlingManiac No 151. Peter Bergsten, Leksand
CurlingManiac No 152. Lars-Erik Öhman, Sundsbruk
CurlingManiac No 153. Anders Blom, Linköping
CurlingManiac No 154. Per Agnred, Karlstad
CurlingManiac No 155. Marcus Hasselborg, Härnösand

CurlingManiac No 156. Per-Arne Andersson, Sala
CurlingManiac No 157. Wolger Johansson, Örnsköldsvik
CurlingManiac No 158. Assar Sundström, Överhörnäs
CurlingManiac No 159. Anders Brandelius (Lindansarna), Uppsala
CurlingManiac No 160. Lasse Eriksson, Lindansarna, Uppsala

CurlingManiac No 161. Smyckeboden, Magnus Hugart, Uppsala
CurlingManiac No 162. Sören Axelsson(Lindansarna), Uppsala
CurlingManiac No 163. Karl Nordlund, Sala
CurlingManiac No 164. Marianne Skoglund, Hälledal
CurlingManiac No 165. Mathias Steininger, Södertälje

CurlingManiac No 166. Henrik Meldahl, Stocksund
CurlingManiac No 167. Lars-Eric Roxin, Uppsala
CurlingManiac No 168. Åke Klaesson Konsult, Kerstin Johanson, Sollentuna
CurlingManiac No 169. Lennart Nyberg, Uppsala
CurlingManiac No 170. Bertil Larsson, Hägersten

CurlingManiac No 171. Svante Malmström, Stockholm
CurlingManiac No 172. Urban Noring, Täby
CurlingManiac No 173. Jan Olsson, Sala
CurlingManiac No 174. Owe Larsson, Sala
CurlingManiac No 175. Jan Holmgren, Domsjö

CurlingManiac No 176. Hans Öberg, Domsjö
CurlingManiac No 177. Christer Ödling, Örnsköldvik
CurlingManiac No 178. Conny Rhenvall, Sala
CurlingManiac No 179. Ewa Åström, Själevad
CurlingManiac No 180. Rolf Seliberg, Ljusdal

CurlingManiac No 181. Y-Buss, Tomas Byberg, Nordingrå
CurlingManiac No 182. Suss Domeij, Karlstad
CurlingManiac No 183. Eva Lund, Upplands Väsby
CurlingManiac No 184. Lars Enström, Stockholm
CurlingManiac No 185. Emil Svärd, Stockholm

CurlingManiac No 186. Harry Brodersen, Sollentuna
CurlingManiac No 187. Fredrik Lindberg, Östersund
CurlingManiac No 188. Linda Ohlson, Sundsbruk
CurlingManiac No 189. Ulrika Bergman, Solna

CurlingManiac No 190. Elisabeth Mo, Skellefteå
CurlingManiac No 191. Stefan Karlsson, Umeå
CurlingManiac No 192. Fredrik Evertsson, Hovmanstorp
CurlingManiac No 193. Tomas Nordin, Upplands Väsby
CurlingManiac No 194. Anders Eskilsson, Skellefteå
CurlingManiac No 195. Tord Edman, Sundsvall

CurlingManiac No 196. Fredrik Mårtensson, Sundsvall
CurlingManiac No 197. Thorsten Palm, Täby
CurlingManiac No 198. Gert Ohlsson, Hässelby
CurlingManiac No 200. Frida Larsson, Sundsvall

CurlingManiac No 201. Anette Norberg, SaltSjö-Boo
CurlingManiac No 202. Tommy Westman, SaltSjö-Boo
CurlingManiac No 203. Lars "Groven" Berg, Gävle
CurlingManiac No 204. Lasse Carlsson, Västerås
CurlingManiac No 205. Magnus Swartling, Östersund

CurlingManiac No 206. Ponord, Per-Ola Nordlander, Härnösand
CurlingManiac No 207. Jonas Ödman, Stockholm
CurlingManiac No 208. KG:s Ägg, KG Pettersson, Linköping
CurlingManiac No 209. Helena Klange, Stockholm
CurlingManiac No 210. Ingrid Thulin, Örebro

CurlingManiac No 211. Stefan Slättman, Sundsvall
CurlingManiac No 212. Henrik Leek, Härnösand
CurlingManiac No 213. Anders Hörberg, Stockholm
CurlingManiac No 214. Lennart Olby, Djursholm
CurlingManiac No 215. Lennart Olby, Djursholm

CurlingManiac No 216. Lennart Olby, Djursholm
CurlingManiac No 217. Lennart Olby, Djursholm
CurlingManiac No 218. Örnsköldsvik allehanda, Sören Häggkvist, Örnsköldsvik
CurlingManiac No 219. Thomas Norgren, Borlänge
CurlingManiac No 220. Gabriella Stiernspetz, Järfälla

CurlingManiac No 221. Robban Bergquist, Kvissleby
CurlingManiac No 222. Dagge Nuhma, Järfälla
CurlingManiac No 223. Claes Roxin, Vikingstad
CurlingManiac No 224. Susanne Johansson, Malung
CurlingManiac No 225. Björn Öhman, Göteborg

CurlingManiac No 226. Ulrica Lindholm, Östersund
CurlingManiac No 227. Peja Lindholm, Östersund
CurlingManiac No 228. Sune Halvarson, Leksand
CurlingManiac No 229. Leif Öhman, Jönköping
CurlingManiac No 230. Lena Öhman, Jönköping

CurlingManiac No 231. Dan-Ola Eriksson, Västra Frölunda
CurlingManiac No 232. Fredrik Björk, Norrköping
CurlingManiac No 233. Lennart Berglund, Täby
CurlingManiac No 234. Mats Nyberg, Älta
CurlingManiac No 235. Kenneth Svande, Sollefteå

CurlingManiac No 236. Ulrica Sax, Stockholm
CurlingManiac No 237. Therese Précent, Mjölby
CurlingManiac No 238. Ericsson, Johan Runnquist, Stockholm
CurlingManiac No 239. Lars-Erik Näslund, Sveg
CurlingManiac No 240. Artur Hopfen, Västra Frölunda

CurlingManiac No 241. Tomas Eriksson, Stallarholmen
CurlingManiac No 242. Weine Petersson, Hisings-Backa
CurlingManiac No 243. Roger Melin, Skellefteå
CurlingManiac No 244. Hilde Stenseth, Halden, Norge
CurlingManiac No 245. Lars-Olof Åsberg, Sala

CurlingManiac No 246. Patrik Burman, Sollefteå
CurlingManiac No 247.Sollefteå CK
CurlingManiac No 248.Lars Enström, Stockholm
CurlingManiac No 249.Bertil Pettersson, Heby
CurlingManiac No 250.Per-Arne Törnmarck, Örebro

CurlingManiac No 251.Ingemar Edström, Östersund
CurlingManiac No 252.Claes Gunnarsson, Djursholm
CurlingManiac No 253.Jonas Hall, Husqvarna
CurlingManiac No 254.Norrköpings Curling Klubb
CurlingManiac No 255.Mikael Svensson, Norrköpings Rehab

CurlingManiac No 256. Sofie Landelius, Skänninge
CurlingManiac No 257.Åsa Jonsson, Östersund
CurlingManiac No 258.Håkan Blusi, Njurunda
CurlingManiac No 259.Malin Lindgren, Sundsvall
CurlingManiac No 260.Daniel Tenn, Karlstad

CurlingManiac No 261.Stuart McManus, Gävle
CurlingManiac No 262.Kurt Jacobsson, Jönköping
CurlingManiac No 263.Per Södergren, Hägersten
CurlingManiac No 264.Fiskmagasinet, Henrik Ringquist, Norrköping
CurlingManiac No 265.Kenneth Mähler, Rengsjö

CurlingManiac No 266. Björn Nordgren, Göteborg
CurlingManiac No 267. Sven-Göran Skansbäc, Halmstadk


Curlingmaniacs 2005/2006









Copyright © by Curlingkanalen - mer curling till folket! All Right Reserved.

Publicerad på: 2006-11-17 (13281 läsningar)

[ Gå Tillbaka ]
www.livechannel.se

All logos and trademarks in this site are property of their respective owner. The comments are property of their posters, all the rest © 2005 by LiveChannel AB.
Email us at info@curlingkanalen.se
Phone: +46 70 764 08 31
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Page Generation: 0.06 Sekunder